Nadruki

1. Tampodruk
Stosowany do nadruku na małych przedmiotach głównie z tworzyw sztucznych, niektórych metali i szkła takich jak: długopisy,  breloki, zapalniczki, kubki, pamięci USB, notatniki, antystresy. Możliwość nadruku wielokolorowego. Tą metodą można znakować niemal każdy przedmiot reklamowy, wliczając w to te, o nieregularnych i nierównych powierzchniach. Technologia tania i szybka.  

2. Sitodruk
Stosowany do nadruku głównie na tekstyliach: odzieży, torbach, teczkach materiałowych, parasolach, piłkach, parawanach, kamizelkach odblaskowych ale możliwy też na skórze naturalnej i eko skórze, poliestrze, nylonie, plastiku, drewnie, metalu. Nakładany na płaskie powierzchnie. W przypadku nadruku na artykułach ciemnych, zaleca się nałożenie białego podkładu- apli , dzięki czemu kolory nadruku są bardziej wyraziste.

3. Termotransfer
Stosowany do nadruku głownie na tekstyliach: odzieży, torbach, teczkach materiałowych, parasolach, piłkach, czapkach, kamizelkach odblaskowych. Nakładany na płaskie powierzchnie Znakowanie drukowane jest na specjalnym papierze termicznym, następnie nanoszone na przedmiot za pomocą gorącej prasy. Termotransfer zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów jak i trwałość nadruku. 

4. Grawer laserowy
Laserem znakujemy : ugopisy, breloki, pamięci USB, kubki, pudełka, antystresy, przedmioty z metalu, szkła, drzewa, akrylu, skóry ale też wybranych tworzyw sztucznych. Możliwość odwzorowania na różnych powierzchniach płaskich, cylindrycznych, wypukłych, wklęsłych. Rezultat w postaci jednego koloru, którego rezultat w dużej mierze zależy od koloru warstwy pod warstwą grawerowaną. Technologia tania i szybka. 

5. Haft
Cyfrowo kontrolowany proces, w którym komputer steruje igłą i nicią haftując powierzchnię. Można użyć do 12 kolorów. Technologię tą wykorzystuje się na wszystkich tekstyliach najczęściej na takich jak:  torby, czapki, ręczniki, odzież, koce. Haftować można powierzchnie płaskie jak i cylindryczne. Technologia daje trwały i elegancki efekt.  

6. Tłoczenie
Tłoczymy powierzchnie płaskie ze skóry naturalnej i eko skóry, papier. Najczęściej na teczkach, portfelach, brelokach skórzanych, etui, notatnikach, kalendarzach, aktówkach, paskach, wizytownikach. Efekt jednokolorowy, 3D z możliwością wypełnienia w kolorze złotym lub srebrnym. Polega na precyzyjnej, mechanicznej deformacji znakowanej powierzchni zgodnie z przygotowanym wzorem umieszczonym na stemplu. 

7. Doming - naklejki 3D
Stosowany najczęściej na breloki, pamięci USB, kuferki, bagaż, teczki, pudełka, zapalniczki, etui, parasole..Możliwość wielokolorowych nadruków. Charakteryzuje się dużą trwałością oraz eleganckim wyglądem. Wydrukowaną nalepkę zalewa się żywicą syntetyczną, która wywołuje efekt trójwymiarowego obrazu. Warstwa żywicy chroni logo, dzięki czemu zachowuje ono barwy i jest odporne na uszkodzenia.