O nas

Od lat funkcjonujemy jako firma oferująca produkty najwyższej jakości. Z początku nasza oferta koncentrowała się na upominkach ze skóry i bagażu. Obecnie, w odpowiedzi na potrzeby naszych stałych klientów i sytuację na rynku, staramy oferować się szeroki wybór różnego rodzaju upominków i gadżetów, które ma łączyć jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Jednocześnie, stale powiększamy naszą ofertę tak, aby każdy z Państwa mógł znaleźć coś dla siebie lub swojej firmy. Już dziś możemy pochwalić się najbogatszym asortymentem galanterii skórzanej, teczek i bagażu na rynku artykułów promocyjnych, którą uzupełniliśmy o szerokie spektrum upominków, gadżetów, odzieży, ceramiki, gadżetów technologicznych.

 

Firma istnieje od 1982 roku i przez cały ten czas pielęgnujemy relacje z ludźmi będące kluczem do długotrwałego sukcesu. Korzystając z naszej oferty macie Państwo gwarancję wysokiej jakości obsługi zamówień jak i indywidualnego podejścia do Państwa potrzeb. Klienci, ich satysfakcja ze współpracy z nami oraz ich rekomendacje są dla nas najważniejsze. Nasz doświadczony personel, służy Państwu pomocą w identyfikowaniu potrzeb, doborze artykułów i najlepszych rozwiązań. Prosimy o kontakt, chętnie posłużymy pomocą, przygotujemy ofertę, doradzimy, powiadomimy o promocjach.

Jednocześnie inwestując w nowe narzędzia obsługi Klienta, możemy Państwu zaproponować korzystanie z nowoczesnego serwisu internetowego UpominkarniDlaBiznesu.pl, oferując możliwość wyszukiwania produktów w różnoraki sposób, ich porównywania i szacowania Państwa kosztów. Już dziś możecie Państwo korzystać z UpominkarniDlaBiznesu.pl, na urządzeniach mobilnych. To, nasz system szybkiego i czytelnego tworzenia ofert oraz dynamiczna reakcja naszych doradców umożliwiają oszczędność czasu i dają perspektywę szybkiej i bezproblemowej realizacji.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, naszą ofertę stale uzupełniamy o nowości oraz tworzymy, niepowtarzalne wzory dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Upominkarni Dla Biznesu

 

siedziba